SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

ESKİMEYEN DOSTLAR SAHURDA BİR ARAYA GELDİ13 Haziran 2018 - 12:20, Çarşamba


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Refah Partisi İlçe Başkanlığı dönemindeki çalışma ve dava arkadaşlarıyla sahurda bir araya geldi. Hep birlikte o siyasetin meşakkatli günlerini yâd ettiler. Sahur bereketini birlikte yaşadılar.

Başkan Soğuk misafirlerine “Mübarek ramazanın son günlerini yaşıyoruz. Bu yüzden hüzünlüyüz. Bu mübarek gecede sizlerle bir arada olmak beni çok mutlu etti. Ülkemizde siyasetin çok zor olduğu dönemlerde sizler büyük bir özveri ve gayret sarf ettiniz. İlçemize ve ülkemize hizmet ettiniz. Sabırla çalıştınız. Kaliteli idareciler kazandırmak için mücadele ettiniz. Bugün Ak Parti iktidarı ile çok güzel yönetilen bir ülke olduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın eşsiz liderlik dehası ile o karanlık günleri geride bıraktık. Aydınlığa kavuştuk. Ülkemiz bugünlere geldi ise bunda sizlerin de emeği çok büyüktür. Milletimiz bugün inancını özgürce yaşayabiliyorsa bunda o gün ki mücadelelerimizin yeri çok büyüktür. Bu güzel tabloyu inşallah her yıl oluşturmak istiyoruz. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı minnetle anıyorum. Allah’tan rahmet diliyorum. Davetimize iştirak ettiniz. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Allah adımlarınızca sevap yazsın” dedi.

Bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ifade eden eskimeyen dostlar, kendilerini bir araya getiren ve hatırlarını soran Başkan Soğuk ’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur