SRT Yayın Akışı - 25.03.2019

UMUDU DEVAM ETTİRMELİYİZ3 Temmuz 2018 - 16:56, Salı


Cumhuriyet Halk Parti Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, 24 Haziran seçimleri sonrasında uzun yıldan sonra ilk defa yüzde 30 elde edilen sonuç CHP tabanı mutlu ettiğini ifade ederek, “Bu umudu devam ettirmek gerekir“dedi.

DEĞİŞİM GEREKLİ

Kurtuluş,” CHP’de değişim kaçınılmazdır. Bu sadece cılız bir sesle değişim veya dönüşüm çığlığı değil. Bu artık bir akışta olan suyun sele dönüşmesi ve bu selin önüne ufak taşlarla konulmaya yetmeyecektir maalesef. Görmek lazım. Ve bu akışı bırakmak lazım. Doğrusu da budur. Eğer gerçekten Türkiye’de sıkıntılar varsa ise ve bunu değiştirebilecek CHP ise partiye emek katan ve katkı veren herkes bunu görmeli. Ve bu anlamda da o cesaretle bu setin önünü tıkamamalı ve yolu açmalıdır” dedi.

TOPLUMLA BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Yerel seçimlerde iddialı olduklarını sözlerine ekleyen başkan Kurtuluş,”Bizim hedefimiz belediye meclis üyeliği değil, Adapazarı Belediye Başkanlığını almaktır. Toplumun her kesimine buluşmaya devam edeceğiz. Tercihler farklı olabilir. Bu bir iktidar seçimi değil. Çünkü biz rahatsızlıkları biliyoruz. Hakikaten yerel yönetimlerde büyük bir rahatsızlık var. İlçemiz sahipsiz bir kent durumunda. Bu sorunları halkımıza anlatacağız. Ve bunu da projelerimizde, adaylarımızla değiştireceğimize inanıyorum. Vatandaşlarımıza ikna edeceğiz. Ve örgütümüz ile inşallah o değişimiyle hep beraber mücadelemizi taçlandıracağımıza inanıyorum. Bizim hedefimiz belediye meclis üyeliği değil, Belediye başkanlığını almak olacaktır” diye konuştu. Saim İŞÇİ 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız