SRT Yayın Akışı - 22.03.2019

TYP ÇALIŞANLARINA “İŞ GÜVENLİĞİ” EĞİTİMİ VERİLDİ5 Temmuz 2018 - 14:27, Perşembe


Adapazarı Belediyesi bünyesinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında çalışan personele “İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu eğitim verildi.

Adapazarı Belediyesi meclis salonunda İş Güvenliği Uzmanları Leyla Çetin ve Merve Kardeş tarafından verilen eğitim seminerine 60 personel katıldı. Gün boyu süren eğitim seminerinde Adapazarı Belediyesi iş güvenliği uzmanı Leyla Çetin, Adapazarı Belediyesi personelini temel iş sağlığı, temel iş güvenliği, ergonomi, iş kazaları ve personelin yasal hak ve sorumlukları konularında bilgilendirirken Merve Kardeş ise meslek hastalıkları, hastalıklardan korunma yolları ve ilkyardım konularında bilgi verdi.

GÜNLÜK HAYATTA FAYDALI BİLGİLER
İşçilere verilen eğitimin günlük hayatta her zaman lazım olacağına vurgu yapan İş Güvenliği Uzmanı Leyla Çetin, "Adapazarı Belediyesi olarak çalışanlarımızın her anlamda iyi yetiştirilmesini istiyoruz. Düzenlenen eğitimlerde temel amacımız, çalışanlarımızın iş yerlerinde olabilecek iş kazalarını önleyebilmektir. Çalışanları sadece kendi iş branşlarında değil, sağlık, ilk yardım ve sivil savunma ve yangın gibi yani günlük yaşamında her zaman gerekli olabilecek bilgiler içinde eğitimler düzenliyoruz”diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız