MHP SAHAYA ÇIKIYOR11 Temmuz 2018, Çarşamba

24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkan Cumhur İttifakı'nın tarafı olan ve Sakarya'dan üst üste 5 dönem milletvekili çıkartan MHP, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapılan yemin törenlerinin ardından yeniden sahaya dönüyor.

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ile birlikte ilçeleri ziyaret ederek, teşkilatlar ve vatandaşlar ile bir araya geleceklerini söyledi. Teşkilatların çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ve Sakaryalıların teveccühüne saygı duyduklarını belirten Akar, "Seçim sürecinde söz verdiğimiz gibi, Sakaryalıları asla yalnız bırakmayacağız. Milletvekilimiz Sayın Levent Bülbül görev süresi içerisinde de esnaf, mahalle, meslek ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürecek. Teşkilatlar olarak bizler de her zaman vekilimizin yanında olacağız ve sorunlara kulak kabartarak çözüm için gayret göstereceğiz" dedi.

Ziyaretleri 2019 Mart'ında yapılacak yerel seçimlere hazırlık olarak da değerlendiren Akar, "İlçe teşkilatlarımız ile yerel seçimleri de istişare edeceğiz. MHP olarak, Sakarya'da yerel seçimlere yine iddialı olarak gireceğiz. Adaylarımız şüphesiz takdir görecek ve milletimizin teveccühü ile de İnşallah Sakarya'dan güzel sonuçlar alacağız" diye konuştu.

Öte yandan MHP'nin saha çalışmalarında 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba ile 27. Dönem Milletvekili adaylarının da yer alacakları bildirildi.Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 518 defa okundu.

Resim Galerisi