ÖĞRENCİ MERKEZLİ KAMP11 Temmuz 2018, Çarşamba

"KAMP 6 HAFTA SÜRECEK"

Kamp dâhilinde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için 90 saat matematik, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de 150 saat Matematik – Geometri dersi veriliyor. Adabilim Okulunun tecrübeli eğitim kadrosu eşliğinde 6 hafta sürecek olan kampta hafta içi her gün saat 09:00 ila 13:00 arası 5 ders işleniyor. 25 Haziran’da başlayan kamp 3 Ağustos’ta sona erecek.

"HEM AKADEMİK HEM PSİKOLOJİK HAZIRLIK"

Kamp ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin “Adabilim Okulları olarak LGS maratonuna erken start verdik. Bilindiği üzere eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimiz yoğun bir ders ve sınav takviminin içerisine giriyorlar bizde bu süreci erken başlatarak öğrencilerimizi hem akademik hem de psikolojik olarak sınava daha hazır olmalarını amaçlıyoruz” dedi.

"HIZLANDIRILMAMIŞ KAMP"

“Okulumuz bünyesindeki bu kamp benzerlerinin aksine hızlandırılmamış öğrenci merkezli bir kamp. Öğretmenlerimiz öğrencilerin kişisel durumlarını ve seviyelerini dikkate alarak ders işliyor. Yine belirli aralıklarla konu tarama testi ve denemeler son durumları analiz ediyor. Dolayısıyla öğrencilerimizin de keyif aldığı verimi ön planda tuttuğumuz nitelik bir kamp dönemi geçiriyoruz” dedi.

Bu haber toplam 171 defa okundu.