SRT Yayın Akışı - 23.07.2019

ÖĞRENCİ MERKEZLİ KAMP11 Temmuz 2018 - 10:19, Çarşamba


Adabilim Okulları önümüzdeki yıl LGS ve YKS sınavına hazırlanacak öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınav sürecinde yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirebilmek adına hızlandırılmamış matematik kampı düzenliyor.

"KAMP 6 HAFTA SÜRECEK"

Kamp dâhilinde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için 90 saat matematik, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de 150 saat Matematik – Geometri dersi veriliyor. Adabilim Okulunun tecrübeli eğitim kadrosu eşliğinde 6 hafta sürecek olan kampta hafta içi her gün saat 09:00 ila 13:00 arası 5 ders işleniyor. 25 Haziran’da başlayan kamp 3 Ağustos’ta sona erecek.

"HEM AKADEMİK HEM PSİKOLOJİK HAZIRLIK"

Kamp ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin “Adabilim Okulları olarak LGS maratonuna erken start verdik. Bilindiği üzere eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimiz yoğun bir ders ve sınav takviminin içerisine giriyorlar bizde bu süreci erken başlatarak öğrencilerimizi hem akademik hem de psikolojik olarak sınava daha hazır olmalarını amaçlıyoruz” dedi.

"HIZLANDIRILMAMIŞ KAMP"

“Okulumuz bünyesindeki bu kamp benzerlerinin aksine hızlandırılmamış öğrenci merkezli bir kamp. Öğretmenlerimiz öğrencilerin kişisel durumlarını ve seviyelerini dikkate alarak ders işliyor. Yine belirli aralıklarla konu tarama testi ve denemeler son durumları analiz ediyor. Dolayısıyla öğrencilerimizin de keyif aldığı verimi ön planda tuttuğumuz nitelik bir kamp dönemi geçiriyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur