SRT Yayın Akışı - 19.04.2019

TÜMSİAD ’’HER TÜRLÜ İŞ BİRLİĞİNE AÇIĞIZ.30 Temmuz 2018 - 15:23, Pazartesi


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri Rektörlük, İl Milli Eğitim ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

İlk ziyaretini Sakarya Üniversitesine gerçekleştiren TÜMSİAD heyeti yeni Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu ve başarılar diledi.

Başkan Ölmez ziyarette yaptığı konuşmada Sakarya Üniversitesi ile bundan sonra da işbirliği ve ortak projelerde yer alacaklarını şehrin gelişimine yönelik projelerde yer almaya devam edeceklerini söyledi.

Sakarya Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iş dünyasının önemli sivil toplum kuruluşlarından olan TÜMSİAD ile daha yakın işbirliği içerisinde olmayı arzuladıklarını söyledi.

Ardından ikinci ziyaretini İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gerçekleştiren TÜMSİAD heyeti, İl Müdürü Fazilet Durmuş ile görüşerek çalışmalarında başarılar diledi.

TÜMSİAD heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, eğitim seviyesinin daha yukarılara çekmek için ilimizdeki tüm STK’lara da önemli görevlerin düştüğünü ve bu anlamda TÜMSİAD ziyaretinin de büyük önem ifade ettiğini vurguladı. Başkan Ahmet Ölmez ise eğitim ile ilgili konularda her zaman işbirliğine açık olduklarını dile getirdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Sağlık İl Müdürlüğü’nü de ziyaret eden TÜMSİAD heyeti Sağlık İl Müdürü Aziz Öğütlü’den yeni yapılacak olan 1000 yataklı şehir hastanesi ile ilgili de bilgiler aldı.

Ahmet Ölmez başkanlığında yapılan ziyaretlere başkan yardımcıları Ali Çilingir, Yusuf Çokal, yönetim kurulu üyeleri Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, Nusret Sarı ve Genel Sekreter Ferhat Ateş de hazır bulundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur