SRT Yayın Akışı - 19.03.2019

GENÇ MÜSİAD’DAN REKTÖRE ZİYARET3 Ağustos 2018 - 11:16, Cuma


Genç MÜSİAD Sakarya Gençlik Kurulu Başkanı Uğur Çarboğa ve yönetim kurulu Sakarya üniversitesi rektörü Fatih Savaşan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Görüşmede Rektör Savaşan “Üniversitemizde okuyan gençlerin gerek kulüp çalışmaları gerekse takım çalışmalarında daha üretken ve inovasyon oluşturacak projelerin içerisinde görev almalarını ve  sıradan programlar yerine kendilerine gelecekte yer bulacakları katma değer oluşturacak işlerin içinde olması gerektiğini” ifade etti. Görüşmede MÜSİAD Sakarya Gençlik kurulu  başkanı Çarboğa ise;Genç MÜSİAD’ın faaliyetlerini ve Sakarya üniversitesinde Genç MÜSİAD’ın  öğrenci kulübü olan üniversite sanayi işbirliği topluluğu’nun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız