SRT Yayın Akışı - 21.07.2019

ERENLERİN NOTER TALEBİ8 Ağustos 2018 - 13:55, Çarşamba


Erenler Belediyesinin Ağustos ayı meclis toplatışında vatandaşlardan gelen yoğun Noter açılsın talebi gündeme geldi.

Erenler Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Erenler Belediyesi Meclis Salonunda Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında gerçekleşti. Meclis bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanması ve gündem maddesinin de oylanarak kabul edilmesi ile devam eden toplantıda uzun süredir vatandaşlar tarafından yoğun şekilde talep edilen Noter açılması hususu mecliste gündeme geldi.

“3 DEFA BAŞVURUDA BULUNDUK”

Noter talebi ile ilgili birçok kez başvuruda bulunulduğunun altını çizen Başkan Öztürk “3 defa belediye olarak 2 defa da Kaymakamlığımız ile İlçemize noter açılması hususunda başvuruda bulunduk. Fakat başvurularımız Türkiye Noterler Birliği tarafından olumsuz sonuçlandı. İlçe olarak gerek otomotiv gerek emlak sektöründe bölgemizde çok sayıda esnaf bulunmakla birlikte birçok otomotiv satışı ile ilgili marka da bölgemizde bulunmaktadır. Dolayısıyla esnafımızın şirketlerin Noter konusunda işlemlerini kendi ilçelerinde daha rahatlıkla yapabilmeleri açısından Noter bir ihtiyaç haline gelmiştir. Talepleriniz doğrultusunda Türkiye Noterler Birliğine İlçemize noter kazandırılması konusunu tekrardan dile getireceğiz” dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur