SRT Yayın Akışı - 21.07.2019

KURBAN SATIŞ VE KESİM YERLERİNİ DENETLENDİ9 Ağustos 2018 - 17:16, Perşembe


Serdivan Belediyesi’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi kesim yerleri ile toplu kurban satış yerlerini denetledi.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, hayvan kesim yerleri ile kurban satış yerlerini tek tek dolaşarak kesimhane sahiplerine Kurban Hizmetleri Komisyonu’nun tebliğini iletti ve bilgi verdi. Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, kesim yapılacak yerlerde izin belgesi zorunluluğunun bulunduğu ifade edilerek, denetimlerde Serdivan İlçe Müftülüğü’nce verilen kurban kesim yeri izin belgelerinin de kontrol edildiği belirtildi.

Belediye ekiplerince yapılan açıklamada vatandaşların Kurban Bayramını huzurla ve güvenle geçirmeleri için, bayram tatili boyunca denetim ve temizlik ekiplerinin 24 saat görev yapacağı ifade edildi. Açıklamada; vatandaşların tüm talep ve şikayetlerini günün her saati çağrı merkezi aracılığı ile  Serdivan Belediyesi’ne iletebilecekleri bildirildi. Yapılan açıklamada ayrıca; bayram öncesi satış ve kesim yerlerine yönelik yapılan denetimlerin, bayram tatili boyunca da ilgili kurum ve kuruluşlar ile birlikte oluşturulacak denetim komisyonu aracılığı ile sürdürüleceği ifade edildi. 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur