SRT Yayın Akışı - 20.06.2019

EMEKLİLERE KÖMÜR ÇAĞRISI23 Eylül 2018 - 15:54, Pazar


Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü, “Kömürle ısınan emeklilerimize peşin fiyatına vade farksız yüksek kalorili ithal kömür yaklaşık 2 ay ödemesiz 6 taksitle 1.260 TL. / TON” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü yaptığı açıklamada, “Dolarla satın alınan ithal kömür fiyatları Dolardaki beklenmedik yükselişe bağlı olarak kısa sürede yükselmiştir. Piyasada peşin fiyatı 1.300 TL. olan ithal kömürün beher tonunu emeklinin yaşamını kolaylaştırma adına 1.260 TL.’de muhafaza etmekteyiz. Dolar fiyatlarında istikrar sağlanmış değil, her an yükselebilir. Kömürle ısınan emeklilerimize tavsiyemiz 1.260 TL.’den kışlık kömür ihtiyaçlarını temin etmeleridir” ifadelerini kullandı.   Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur