SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

BAŞKAN ISIR ÇOK İDDİALI28 Eylül 2018 - 09:52, Cuma


CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, yerel seçimlerin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek,” Sakarya da 17-0 diyenlere, böyle olursa ben siyaseti bırakacağım. Eğer 17-0 yapamazlarsa onlarda siyaseti bırakacaklar mı? Hodri meydan, bırakacağız desinler,

Yerel seçimlerde çok iddialı olduklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, yaptığı yazılı açıklamada  “Sakarya da Yerel seçimler bizim için çok önemli, her ilçede iddialı adaylarımızla alanda olacağız. 17-0 diyenler sanırım hiç sokakta gezmiyorlar, yurttaşlarla konuşmuyorlar, ilçelerimizin durumlarından habersizler.

Sokakların, çarşının, pazarın durumundan haberdar değiller, otellerde, salonlarda toplantı yapmakla, birkaç park açmayı başarı diyorlarsa, altı ay sonra sandıkta cevaplarını alırlar.

Hodri meydan diyorum, Sakarya da 17-0 diyenlere, Sakarya böyle olursa ben siyaseti bırakacağım. Eğer 17-0 yapamazlarsa onlarda Siyaseti bırakacaklar mı? Hodri meydan,  bırakacağız desinler, noter de onaylatalım” dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

 Her ilçede belediye meclis üyeliği kazanacaklarını da ifade eden  Başkan ısır, “ Bu  belediye başkanlığı alamayacağız demek değildir. Seçmenimiz, üyelerimiz rahat olsun, Sakarya Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanlıklarıyla tanışacaklar, sosyal belediyecilik özlemimizi gidereceğiz. Sakarya da Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanı olacaktır.

Son dönemlerde eski il başkanlarımızdan Cem Hatunoğlu’nun adı büyükşehir belediye başkanlığı için gündeme getirilmeye çalışılmaktadır. Kendileriyle görüştüm, eski il başkanımız asla, hiçbir şekilde, büyük şehir adayımız değildir” dedi.

YATIRIMLAR DURDU

 Yatırımların durduğunu da ifade eden Başkan Isır, Sakarya’mızda yatırımlar durmuştur, her gün yeni bir yatırımın durduğunu görmekteyiz buda bizleri üzüyor. Köprüler askıya alınıyor, çarşılar da ki yapılanma duruyor. Artık yapamadığınız net bir şekilde görülüyor.  Doğum Evi Hastanesi’nide takip ediyoruz, yeni ihalenin yapılacağı söyleniyor. Takipçisi olacağız, Fakat seçimlerden önce yapılacağı söylenen 1000 yataklı hastane den hala bir ses yok” dedi.

DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

 Isır, ekim ayı içerisinde adaylarını açıklayacaklarını da belirterek,  Cumhuriyet Halk Partisi iddialı belediye başkan adaylarımızı ekim ayında açıklamaya başlayacağız. Belediye başkan aday adayı, belediye meclis üyesi aday adayı olmak isteyen şuan görevde bulunan ilçe başkanlarımız ya da yöneticilerimizin 1-12 Ekim tarihlerinde görevlerinden ayrılmaları gerekiyor. Bu doğrultuda daha erken, daha güçlü yola çıkmış olacağız” diye konuştu. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur