SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

TOÇOĞLU BÜYÜKŞEHİR’E ALEMDAR ADAPAZARI’NA!5 Ekim 2018 - 09:58, Cuma


Yusuf Alemdar’ın Serdivan Belediye Başkanlığı’na yeniden aday olmayacağını açıklaması AK Parti kulislerinde yeni bir senaryoyu ön plana çıkardı.

Alemdar’ın Adapazarı Belediye Başkanlığı’na, Zeki Toçoğlu’nun ise yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi öngörülüyor.

FORMÜL

 Yerel seçim öncesi kulisler çalkalanmaya başladı. Özellikle AK Parti’de büyük merak uyandıran Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için yeni formül gündeme geldi. Kulislere yansıyan bilgilere göre, AK Parti’de uzlaşı arayışları başladı.

KARAR

Buna göre, Zeki Toçoğlu’nun yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi ve Serdivan Belediye Başkanlığı’na aday olmama kararı alan Yusuf Alemdar’ın ise Adapazarı Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi öngörülüyor.

SICAK

Kulislerde dillendirilen bu formüle hem Toçoğlu hem de Alemdar’a yakın AK Partili siyasetçilerin de sıcak baktığı ve bu yönde bir çalışma yürütme kararı aldıkları belirtiliyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur