SRT Yayın Akışı - 20.06.2019

KÜÇÜK’ÜN YERİNE AYDEMİR SEÇİLDİ7 Ekim 2018 - 13:41, Pazar


Adapazarı Belediye Başkanı Aday adayı olmak için görevinden istifa eden İsmail Küçük önceki akşam ilçe yöneticilerle bir toplantı düzenlendi. Toplantıda ilçe başkanlığına Selçuk Aydemir oy birliğiyle seçildi. Başkan küçük ilçe yönetimiyle vedalaşarak Ayde

Son yapılan yönetim kurulu toplantısında İsmail Küçük, yönetimle vedalaşarak istifasını verdi. İstifayı kabul eden yönetim kurulu kendi arasında yeni bir ilçe başkanı belirledi. MHP Adapazarı İlçesi Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Selçuk Aydemir, ilçe başkanlığı görevine getirildi.  Uzun yıllar MHP Teşkilatlarında görev yapan ve parti tabanının yakından tanıdığı isimlerden biri olan Aydemir, yeni görevine başladı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur