Ertekin Farkı Fark Getirdi9 Ekim 2018, Salı

1 MAÇ 2 AYRI GÖRÜŞ

Pazar günü Yeşil-Siyahlılar bu sezon ligde üst üste ilk kez maç kazanırken hem Niğde Anadolunun yenilmezliğine son verdi hem de kendi sahasında galibiyet siftahı yaptı. 90 dakikanın bitiminde İsmail Ertekin ve Yavuz İncedal ilginç değerlendirmelerde bulundu.

MÜCADELE ZAMANIYDI

Sakaryaspor Teknik Patronu İsmail Ertekin, "Üç puandan ziyade bugün müthiş bir mücadele verdik. İnanılmaz, maçın başından itibaren sonuna kadar çok büyük bir mücadele verdik. Çünkü zemin mücadele zeminiydi. Yani futbol oynamaya çok elverişli olmadığı için mücadele ön plana çıktı. Bunu maç öncesinde oyuncularımıza söylemiştik. Oyuncularımızda inanılmaz bir mücadele verdi. Ben buradan bütün oyuncularımı kutluyorum." Diye konuştu.

İNCEDAL TEPKİSİ VARDI

Niğde Anadolu FK teknik direktörü Yavuz İncedal, "Sakaryasporlu futbolcular çok büyük bir hedef harcadı. Taraftar takımı çok güzel destekledi. Bu alınan galibiyet kesinlikle başka birşeyle karıştırmak istemiyorum ama maçı keşke Sakaryaspor girdiği birkaç tane çok net gol pozisyonu vardı, o golleri atsaydı. Ama skoru belirleyici faktör orta hakemin yaptığı eyyamcı bir kararla golü verdi. Bana göre skoru hakem belirledi. Bunu net söylüyorum." dedi.

Bu haber toplam 255 defa okundu.