SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

ALTUĞ ÜYELERİ ZİYARET EDİYOR10 Ekim 2018 - 13:10, Çarşamba


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu birlikte yönetim anlayışı ile çıktıkları hizmet yolculuğunda üyelerle birlikte üyeler için hizmeti esas alarak faaliyetlerine devam ediyor.

Üye ilişkilerini önceleyen, iletişimi sürekli ve sağlıklı kılmak adına çalışmalar yürüten SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu üyeleri düzenli üye ziyaretlerine devam ediyor.Üye firmaları ziyaret eden Başkan Altuğ ve yönetim kurulu, işyerlerinde ziyaret ettikleri üyelerle faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yaparak sorunlarına çözümüne yönelik istişarelerde bulundular.

ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Söz konusu ziyaretlerde konuşan Başkan Altuğ “Göreve geldiğimizden bu yana üyelerimiz için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz ve bugün üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek bir araya geldik. Birçok firmayı yerlerinde ziyaret ederek, sorunlarınızı dinleyip görüş alışverişinde bulunup çözümler üretmek amacındayız.  Ziyaretlerimiz devam edecek ve tüm üyelerimize ulaşmış olacağız. Biz her zaman üyelerimizin yanındayız” dedi. Sefa OKUMUŞ

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur