SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

CHP SAKARYA İL ÖRGÜTÜN DE EĞİTİM11 Ekim 2018 - 10:59, Perşembe


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyasette Yöneticilik ve Liderlik eğitimini Prof. Dr. Ali Akdemir verdi. Çanakkale Üniversitesi Eski Rektörü Sayın Akdemir’in hazırladığı ve yönettiği toplantı büyük ilgi gördü.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır’ın da katıldığı eğitime, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanları, İlçe Yöneticileri katıldı.

Prof. Dr. Ali Akdemir eğitim sonunda, Sakarya da olmaktan çok mutlu olduğunu, heyecanlı ve dinamik bir Örgütün karşısında eğitim vermekten onur duyduğunu dile getirdi. Farklı illerde de aynı eğitimi verdiğini, Örgütlere faydalı olmak için çalıştığını dile getirdi. İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımızın Eğitimden memnun olmalarını, ilçeler içerikli bir eğitimin istenmesinden mutlu olduğunu söyledi. İleriki günlerde İl örgütünün programlamasına dâhilinde tekrar geleceğini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır ise “ uzun zamandır planladığımız bir eğitimdi, Hocamız bugüne müsaitti, bizleri kırmadı ve derin bilgilerinden falyandık. Sayın Prof. Dr. Ali Akdemir aynı zamanda bir önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Örgütünde görev almış ve o dönem Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmuştur “ dedi.

Bugünkü Eğitimin çok verimli bir sunum olduğunu katılımcı yöneticilerimizden duymak bizleri de mutlu etti. Başta Sayın Hocamız olmak üzere emeği geçen İl Eğitim Sekreterimiz Sedat Turgay, İl Saymanımız Gülcan Sarıkaya ve Erdem Meriç’e çok teşekkür ederim.

Sayın Akdemir in ileriki günlerde müsait olduğu bir zamanda tekrar Hocamızı aramızda görmek istiyoruz dedi.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur