SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

OZON TEDAVİSİ İLE ŞİKAYETLERİ AZALDI11 Ekim 2018 - 17:13, Perşembe


Özel Konak Hastanesi Sakarya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde ozon tedavisi gördükten sonra taburcu olan hasta işyerinde ziyaret edildi.

OZON TEDAVİ

Uykusuzluk, stres, yorgunluk ve vücutta ağrı şikayetiyle Özel Konak Hastanesi Sakarya’ya başvuran ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  bölümünde ozon tedavisi gören Levent Baykal, işyerinde ziyaret edildi. Bir tekstil firmasının yönetim kurulu başkanı olan Baykal’ı ziyaret eden Özel Konak Hastanesi Sakarya Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Çiğdem Engin, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Sorumlusu Dilek Hızlı ve Fizik Tedavi Bölümü Hemşiresi Seher Çetin, sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

ŞİKAYETLERİ AZALDI

Baykal, Ozon Tedavisi sonrasında şikayetlerinin azaldığını ifade ederken Özel Konak Hastanesi Sakarya ekibi, Baykal’a ev sahipliğinden ötürü teşekkür etti. Simgenur BATIHAN

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur