SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

Hendek’ten Başkan Geçti11 Ekim 2018 - 17:15, Perşembe


Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü, Türkiye Olimpiyat Hazırlıkları ( TOHM ) Merkezi’ni ziyaret etti. Hendek Belediyesi’ni ziyaretinde, programı nedeniyle belediye dışında olan Başkan İrfan Püsküllü adına, Federasyon Başkanı Musa Aydın’ı Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı karşıladı. Aydın, daha sonra, Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü,Türkiye Olimpiyat Hazırlıkları ( TOHM ) Merkezi’ne giderek fikir alış verişinde bulundu.

Ziyarette, 25. Dönem Sakarya Milletvekili ve Hendek Güreş İhtisas Kulübü Onursal Başkanı Ali İnci, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı, Belediye Meclis Üyesi Bilal Deniz, Hendek Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Harun Kaynak, Hendek Belediyesi Spor İşleri Müdürü Sefer Sarı, Antrenörler Zafer Başer ve Ebu Bekir Yılmaz hazır bulundu. Türkiye’nin değişik illerinden 24 sporcunun eğitim aldığı TOHM Merkezi’nde, antrenör ve sporcularla bir süre sohbet eden Başkan Aydın, sporcuların antrenmanlarını izledi. Hendek Belediyesi’ni ziyaretinde, programı nedeniyle belediye dışında olan Başkan İrfan Püsküllü adına, Federasyon Başkanı Musa Aydın’ı Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı karşıladı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur