SRT Yayın Akışı - 20.06.2019

SAKARYALI YAZAR ‘ÖRNEK’ OLDU12 Ekim 2018 - 15:31, Cuma


Adabilim Okulları değerler eğitimi faaliyetleri kapsamında ekim ayının örnek şahsiyetini Sakaryalı özdeyiş sanatçısı ve yazar Mehmed Selahaddin ŞİMŞEK olarak belirledi.

SERGİSİ AÇILDI

Adabilim Okulları değerler eğitimi komisyonu ülkemize ve dünyaya hizmet etmiş, yaşayış ve davranışlarıyla insanlığa örnek olmuş bilim, kültür, sanat, siyaset, ticaret ve spor adamlarından her ay birini örnek şahsiyet olarak öğrenciler için inceliyor. Değerler eğitimi komisyonu başkanı Süleyman Akyüzlü bu ay yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi vererek “Okulumuzun fuaye alanında dönemin Eğitim ve Kültür Müdürü Fahri Tuna tarafından hazırlanan Selahaddin Şimşek’in hayatını, eserlerini, çalışmalarını tanıtan ve hakkında yazılanlardan oluşan bir sergi açtık” dedi.

BAŞARI HİKAYELERİ

“Okul olarak bu çalışmalarımızla öğrencilerimiz için belirlediğimiz örnek şahsiyetlerin başarı hikayeleri ve bu başarıların altında yatan değerlere vurgu yaparak, hedefleri olan ufku açık geleceğe ümitle bakan nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur