SRT Yayın Akışı - 21.04.2019

İYİ PARTİ’DEN SAADET PARTİSİNE ZİYARET18 Ekim 2018 - 10:16, Perşembe


İyi Parti Adapazarı Gençlik Kolları Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kollarına nezaket ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Emre Oktay ve Başkan Yardımcısı Fahri Elmalı Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kollarına nezaket ziyaretinde bulundu.

Görüşmede genel olarak gençliğin durumu ve 24 Haziran seçimleri ele alındı. Millet ittifakının önemine vurgu yapan iki başkan toplumsal olarak çözülmenin ve kutuplaşmanın bu ittifakla ortadan kalktığın belirtti.

Ayrıca İyi Parti heyeti Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Gürler’e yeni görevinde başarılar diledi.

Görüşme sonrası basına mensuplarına açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Gürler; partiler arası görüşmelerin önemine vurgu yaptı.

“Öncelikle ziyaretlerinden dolayı İyi Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Emre Oktay başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ülke olarak son zamanlarda yaşadığımız kritik günlerde bu tip ziyaretleri çok önemli buluyoruz. Saadet partisi olarak hiçbir siyasi parti ayırt etmeden tüm siyasi partilerle görüşmeye ve fikir alışverişinde bulunmaya hazırız.

Millet ittifakı bu noktada farklı görüşlerde ki vatandaşlarımızın milli meselelerde tekrardan nasıl birleşeceğini bizlere göstermiştir. Gayemiz sadece millet ittifakı içerisinde olan partilerle değil tüm siyasi partilerle bir araya gelebilmek ve problemleri çözmektir.

Bizler Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak hangi görüşte olursa olsun kapımız ardına kadar açıktır. Saadet partisi olarak haktan ve adaletten yana tavır almaya devam edeceğiz. Mazlumun elinden tutup zulüm kimden gelirse gelsin karşısında duracağız. Çalışmalarımızla Sakarya’da ki gençlerimizin elinden tutmaya kalplerine dokunmaya gayret edeceğiz. Başarılar diliyor teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur