SRT Yayın Akışı - 21.04.2019

HEPSİ BİRER MÜCEVHER19 Ekim 2018 - 10:22, Cuma


Adabilim Okulu Anasınıfı öğrencileri şehrimizde yayın yapan yerel bir radyoyu ziyaret ederek ses ve yayın hakkında merak ettiklerini uygulamalı olarak öğrenmenin mutluluğunu yaşadı.

Radyonun stüdyo ve kayıt odalarını gezen öğrenciler, öğrendikleri duaları seslendirerek ses kaydı yaptı ve radyo yayını hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlk kez stüdyo ortamını gezme imkânı bulan öğrenciler, radyo yayın cihazlarını yakından inceleme fırsatı buldu. Öğrencilere rehberlik eden Anasınıfı öğretmeni Betül Ersoy Esen, ses ünitesindeki bilgileri pekiştirmek için radyoyu ziyaret ettiklerini söyledi. Esen, “Bizleri kabul ederek vakit ayırdıkları için teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz merak ettikleri sorulara burada cevap buldular. Etkinlik, bize ve öğrencilerimize çok faydalı oldu. Radyo çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz ” şeklinde konuştu.

Öğrencilerin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren radyo yetkilileri, “Minik öğrencilerimiz bugün bize ziyarete geldiler. Ses ile ilgili merak ettiklerini bize sordular, bizler de onlara yardımcı olmaya çalıştık. Maşallah hepsi çok zeki öğrencilerimizdi, hepsi birer mücevherdir. Öğretmenlerimiz okuldaki eğitimin yanında öğrencilerimizi dersleriyle ilgili konuları yerinde onlara göstermesi bizleri de memnun etti” dedi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur