SRT Yayın Akışı - 21.04.2019

GENÇ MÜSİAD’DA TECRÜBE PAYLAŞIM PROGRAMI22 Ekim 2018 - 16:42, Pazartesi


Perakende yemek sektöründe şehrimizin önde gelen esnaflarından olan Bahadır Lezzet Lokantaları’ nın sahibi Sami Özkurt Genç MÜSİAD Sakarya’ nın konuğu oldu.

Program açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Uğur Çarboğa: “ Şehrimizde faaliyet gösteren ve sektöründe başarılı olan tüm işadamlarımızı ve girişimcilerimizi davet ettğimiz tecrübe paylaşım programımızda işadamlarımızın  yaşamış oldukları tecrübelerini ve başarılarını gençlikle paylaşarak onlara girişimciliği destekleyen ilhamı vermelerini sağlıyoruz”dedi.

Son zamanlarda uygun fiyata yemek satışı ile ilgili sosyal medyada fenomen olan Bahadır Lezzet markasının sahibi  ÖZKURT, sektöre giriş hikayesini ve başarısını şu şekilde anlattı: “ Adapazarında farklı sektörde faaliyet gösterdiğimde şehrimizde sulu yemek sektörünün azaldığını ve sulu yemek yenecek az yerin bulunduğunu gördüğümde evde hanımımla 1 tencere pilav yaptıktan sonra kar- maliyet analizi yaptığımda yemek işinin karlı olabileceğini düşündüm , özellikle çorba maliyetinin çok düşük olduğunu fakat piyasadaki lokantalarda çok yüksek karla satıldığını görünce bende uygun fiyata kaliteyi halkımızla buluşturmaya karar verdim. Halkımızda yapmış olduğumuz hizmeti beğenince şubeleşmeye başladık ve şehrimizin sulu yemek markası olduk.Başarımı etkileyen en önemli maddeler;  işimi severek yapıyorum, her mağazamın takibini yapıyorum ,araştırmacıyım, yenilikçiyim, müşteri isteklerine göre aksiyon alıyorum “dedi. ÖZKURT: “Sektörde yapmak istediğim  çok daha güzel düşüncelerim var fakat bunlar için gerekli alt yapı henüz hazır değil gerekli çalışmalar yapılınca inşallah faaliyete geçireceğim”dedi. Program sonunda davetleri için Genç MÜSİAD Sakarya yönetimine teşekkürlerini ileten Sami Özkurt’a hediyeleri takdim edildi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur