SRT Yayın Akışı - 20.05.2019

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’DEN EMEKTAR ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR2 Kasım 2018 - 14:31, Cuma


Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikada düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5,10,15,20 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 737 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Üretim ve ihracatta rekorlar kırarak Türkiye ekonomisine değer katan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul ediyor. 5 yılını dolduran 128, 10 yılını dolduran 18 ve 15 yılını dolduran 546 çalışan, yapılan çeşitli organizasyonlarla yöneticilerinin takdim ettiği plaketlerini aldı. 20 ve 25 yıllık 45 çalışanı için ise 1 Kasım’da Corolla Kulüp Sosyal Tesisleri’nde İcra Komitesi ve ilgili çalışanların katılımıyla Hizmet Yılı Ödül Töreni düzenleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikadaki emektar çalışanlarına bir kez daha teşekkür etti.

 

Çalışanlara ödül ve plaketlerin takdim edildiği törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato fabrikanın ulaştığı rekorların altında her bir çalışanın imzası olduğunu belirtirken, “Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak tüm çalışanlarımız çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıkları gurur tablomuz niteliğinde. Bu sayının bu denli yüksek olması, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin en büyük göstergesi olarak öne çıkıyor. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur