SRT Yayın Akışı - 20.05.2019

MİNİK ŞAHİNLERİN “OKUL DIŞARIDA” GÜNÜ SEVİNCİ!7 Kasım 2018 - 13:20, Çarşamba


Şahin Anaokulu öğrenciler de, dünya çapında 3,473.624 çocuğa ve 28,379 okula ulaşan “Outdoor Classroom Day (Okul Dışarıda Günü)” kampanyasına destek vermek için İngilizce derslerini dışarıda gerçekleştirdi.

Her yıl Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere yılda 2 defa gerçekleşen bu renkli ve anlamlı günde; güzel havanın da etkisiyle minik Şahinler keyifli ve eğlenceli bir gün daha geçirdi.

Sahip olduğu güçlü ve yenilikçi eğitmen kadrosu ve modern imkânları ile öğrencilerinin yaşam boyu öğrenme isteğine sahip birer dünya vatandaşı olarak yetişmelerini hedefleyen Şahin Okulları; eğitim, spor ve sanat faaliyetlerinde öncü ve fark edilir çalışmalarını artırarak sürdürmeye devam edecektir.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur