SRT Yayın Akışı - 19.05.2019

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ8 Kasım 2018 - 10:09, Perşembe


Sakarya’nın yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayir, “Çözüm odaklı çalışacağız. Yönetim ekip işidir. Ekip olursa başarı da olacaktır” ifadelerini kullandı.

24’ÜNCÜ VALİ

Sakarya’nın 24’üncü Valisi Ahmet Hamdi Nayir göreve başladı. Nayir için Valilik önünde karşılama töreni gerçekleştirildi. Vali Nayir yaptığı ilk açıklamada, “Valilik olarak kaymakamlarımızla birlikte Sakarya’da yürüteceğimiz bütün faaliyetlerimizde insan odaklı ve çözüm odaklı çalışacağız. Yönetim ekip işidir. Ekip olursa başarı da olacaktır.

İLK TOPLANTI

Yürüttüğümüz kamu görevlerinde, bizlerin idaresindeki bütün kurumlarının öncelikle halkımızın en acil ihtiyaçlarından başlayarak çözüm odaklı olarak çalışmamız gerektiğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı. Konuşmasının ardından göreve başlama imzasını atan Vali Nayir, vali yardımcıları ve kurum müdürleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur