SRT Yayın Akışı - 20.05.2019

İYİ PARTİ HIZ KESMİYOR9 Kasım 2018 - 10:45, Cuma


İYİ Parti Sakarya İl Yönetimi Türkiye Ziraat Odaları Birliği ,Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası ve Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası’nı ziyaret etti.

Ziyaretlere İl Başkan Yardımcısı Ceyda Tüfekçioğlu Akar, Neşe Ürküt, İyi Gençlik Adapazarı İlçe Başkanı Emre Oktay ve il yönetimi kurulu üyeleri katıldı. İlk olarak Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ni ziyaret eden heyet ziyaret amacının, tarımda geniş alana sahip olan Sakarya’nın çiftçilerine ve tarıma yönelik neler yapabileceklerini, tarımsal faaliyetlerde yaşanılan sıkıntıları, tohum, gübre ve mazot gibi çiftçinin temel sorunlarının ele alındığını çözüm yolları konusunda istişarelerde bulunduklarını söylediler. 

 

SIKINTILAR KONUŞULDU

Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Vekili Erol Maden’e bir ziyaret gerçekleştiren il yönetim kurulu emlak sektörü konusunda bilgi aldı. Maden, emlak sektörünün ve emlak komisyoncularının yaşadığı sıkıntılarından bahsederek çözüm için destek istedi. 

 

DESTEK SÖZÜ

Son olarak Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası’nı ziyaret eden İYİ Parti Sakarya İl Başkanı ve yönetimini Oda Başkanı Bahattin Kılınç ağırladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Oda Başkanı Kılınç, doların artmasıyla Sakarya’da sanayi sektöründe birçok kuruluşun durma noktasına geldiğini belirterek  bir an önce çare bulunması için destek istedi.  Simgenur BATIHAN

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur