SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

İŞİN BAŞINDA GENÇ MÜSİADLILAR VAR27 Kasım 2018 - 13:17, Salı


Bu yıl eş zamanlı olarak yapılan 6. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi ve Müsiad EXPO'ya Sakarya Genç MÜSİAD yönetim kurulu, üyeleri ve Genç Ticaret Köprüsü projesi kapsamındaki uluslararası öğrenciler ile birlikte 90 kişilik bir grup ile katıldı.

GENÇ TİCARET KÖPRÜSÜ İHRACATTA AKTİF ROL ALIYOR!

Sakarya Genç MÜSİAD ve YEDİRENK Uluslararası Öğrenci Derneğinin ortak yürüttüğü Genç Ticaret Köprüsü projesi kapsamındaki SAÜ'ye bağlı uluslarası öğrenciler fuara katılan 7 firmanın ihracatına katkı sağlamak için görev aldı. İhracatta yeni pazarlara giriş için önemli bir organizasyon olan 17. MÜSİAD EXPO'da görev alan öğrenciler 4 gün boyunca yabancı alım heyetleri ile firmaların ihracatına katkı sağlamak amacı ile görüşmelerde bulundular. Firmaların ihracatında müşteri sadakatini yakalanması açısından çözüm ortağı olan öğrenciler kalıcı ticaretin ilk adımlarını MÜSİAD EXPO'da attı. Kobilerin ihracata açılmasında anahtar rol oynayan proje farklı illerdeki MÜSİAD ve UDEF'e bağlı şubeler tarafından da uygulanmasının hazırlıkları yapılıyor.

FARKLI ÜLKELERDEN GELEN ÖĞRENCİLERE TÜRK İŞ DÜNYASININ YETENEKLERİ TANITILDI

"İşin Başında Gençler Var" sloganı ile bu yıl 6.'sı düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Uluslararası Genç İşadamları Kongresine Sakarya Genç MÜSİAD ve Yedirenk Uod'un ortak girişimi ile 48 uluslararası öğrenci katıldı. Türk iş dünyasının zenginliğin MÜSİAD Expo'da daha iyi kavrayan Uluslararası Öğrenciler fuarı dikkatle gezdi. Türkiye'deki firmaların keşfetme açısından son derece önemli olan organizasyon vesilesi Türk özel ve kamu sektörünün etkinliklerini daha yakından tanıma fırsatı buldular.  

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur