SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

ALİ KEMAL SOFU İSTİFASINI VERDİ HENDEK İLÇE BAŞKANI FATİH TAZİM OLDU.1 Aralık 2018 - 18:52, Cumartesi


Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Genel Merkezden gelen istifa izni ile İlçe teşkilatında son toplantısını yaparak istifa etti.

Ak Parti Genel Merkezin ilçe Başkanlarına koyduğu istifa yasağını bazı ilçelerde istifa tarihinde son gününde izin verdi. Sakarya’da izin verilen ilçeler Hendek, Karasu, Akyazı, Kaynarca, Pamukova, ve il Başkanı Fevzi Kılıç oldu.

İlçe Başkanı Sofu, son toplantısında teşkilatına hitaben “7 yıldır sürdürdüğümüz İlçe Başkanlığı görevimizden 31 Mart Yerel Seçimleri Belediye Başkan Aday Adaylığı için genel merkezimizin oluruyla istifa ettik. İlçe Başkanlığım süresince görev yapan vefakar ve fedakar Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, Mahalle Başkanlarımıza, Kadın Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine bizimle birlikte bu kutlu davada yol yürüyen tüm dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

 Pazar günü Saat 14:00 de ilçe teşkilatımızda hendek belediye başkan aday adaylık başvurumu yapacağım. Tüm dava arkadaşlarımı müracaatımda da yanımda görmek beni onure edecektir”. Dedi.

YENİ BAŞKAN FATİH TAZİM

Genel Merkezin konu ile ilgili verecek olduğu karara kadar parti tüzüğü gereği İlçe Başkanlığı görevini Yönetim Kurulu Üyesi, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Fatih TAZİM sürdürecek. Yeni Başkan Aynı zamanda Himder başkanlığını yapmaktadır.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur