SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

EROL AYDIN “İDDİA EDİYORUZ ORKÖY’LERDE EN FAZLA ASFALT ATAN BELEDİYE BİZİZ”4 Aralık 2018 - 12:29, Salı


Adapazarı Belediye Meclisi Aralık ayı olağan genel toplantısı Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın başkanlığında yapıldı. Mecliste 11 gündem maddesi görüşüldü.

Gündem maddeleri dışında konuşan Bağımsız Meclis Üyesi Hayrettin Hacıbektaşoğlu, bir hobi bahçesi talebinde bulundu.Bazı yolların asfaltlanmamasından dolayı şikayette bulunan Bektaşoğlu’na cevap olarak konuşan Başkan Vekili Erol Aydın; “2014 yılında ilçemize bağlanan ORKÖY’lerle birlikte 84’e çıkan mahalle sayımızda iddia ediyoruz ki, bu konuda en fazla asfalt atan belediye biziz.Yeni bağlanan 28 mahallemizin tamamında asfalt çalışmalarını bitirdik. Kademeli olarak diğer mahallelerimizde de hem asfalt hem tretuvar çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi. Kapalı pazaryerleri ile ilgili sorulan soruları da yanıtlayan Aydın, bazı bölgelerde yapılması planlanan pazaryerlerinde kamulaştırma çalışmaları devem ettiği için pazaryerlerinin yapımında sorun oluştuğunu söyledi.

Başkan Vekili Erol Aydın, Dünya Engelliler Günü nedeni ile yaptığı açılış konuşmasında “3 Aralık Dünya Engelliler günü engellilerin yaşam standartlarının geliştirilmesi ve engellilerin topluma kazandırılması konusunda, toplum nezdinde farkındalık oluşturmayı amaçlamak amacıyla kutlanmaktadır.  Engellilerin yaşadıkları sorunlar; yalnızca engellileri ve ailelerini değil toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren sorunlardır. Çözümü de yine bizlerin görevidir. Bu amaçla belediye olarak yaptığımız her hizmette engelli vatandaşlarımızı da düşünerek hareket etmekteyiz. Amacımız onların hayatını kolaylaştırmak”diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur