SRT Yayın Akışı - 21.05.2019

KARA; SEVDAMIZ ERENLER6 Aralık 2018 - 10:48, Perşembe


AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Ömer Faruk Kara, Erenler’in beklenen sıçramayı gerçekleştirmesi için kaybedecek vakti olmadığını söyledi.

HAYALLERİM VAR

AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Ömer Faruk Kara doğup büyüdüğü ilçesine dair hayalleri olduğuna dikkat çekerek “Sakarya’nın gözbebeği Erenler’imizin kaybedecek vakti yok. İnsanlarımızın gururla ifade edebilecekleri bir kent inşa etmek için el birliği, güç birliği yapacağız. Şehrin giriş kapısı olan ilçemiz aynı zamanda Sakarya’nın gözbebeği konumunda. Sevdamız Erenler için yapılacak çok iş var. Her gün büyüyen Erenler’in kaybedecek vakti yok” dedi

AĞABEY KARDEŞ GİBİ...

Erenler sevdalısı olarak, büyüdüğü ilçenin daha yaşanabilir, daha modern olmasını istediğini belirten Kara, “Her fırsatta her ortamda ifade ediyorum. Milletime hizmet için çıktığım bu yolda kendimi başarılı hissedeceğim noktayı en başında dile getirdim. Küçüklerimin Faruk ağabey, büyüklerimin ise Faruk kardeşimiz dediği gün gönlüm huzura erecek. Erenler’in hamurunda kardeşlik ağabeylik var. Erenler’in temelinde birlik ve beraberlik var”

NİYETİMİZ HALİS

Omuz omuza yürüyerek yol alacaklarına vurgu yapan Ömer Faruk Kara “Tek derdim ilçeme hizmet etmek, kalıcı eserler bırakmak. Geleneklerine bağlı modern bir kent inşa etmek için bir olmamız güçlü olmamız gerekiyor. Birlikten kuvvet doğar düsturuyla Erenler’in çehresini değiştireceğiz. Mahalle kültürümüzü yaşatırken insanımızın yaşam kalitesini artıracağız. AK davanın neferi olarak her şeyin daha iyi olması için yarışa dahil olduk. Sen, ben o demeyip ‘biz’ diyerek hayallerimizi gerçekleştireceğiz” dedi. Simgenur  BATIHAN

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur