SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

ALMASINI BİLİRİZ6 Aralık 2018 - 13:24, Perşembe


MHP Adapazarı Belediyesi Başkan aday adayı İsmail Küçük, “Biz proje ürettiğimizde, hangi parti olursa olsun Büyükşehir Belediyesi’nden istediğimizi almasını biliriz” dedi.

HİZMET ALAMIYOR

Adapazarı Belediye’nin he ulaşım hem de altyapı ve çevre hizmetlerinden  Büyükşehir’den hak ettiği hizmeti alamadığını söyleyen  MHP Adapazarı Belediyesi Başkan aday adayı İsmail Küçük, maalesef  uzun zamandan beri aynı yapı Belediye’yi yönettiğini söyledi.

Küçük,”Hizmetler çok pahalı alınıyor ve belli noktalardan hizmet gelirleri sağlanıyor. Bu da şaibe’yi  arttırıyor.  Oysa belediyecilik işleri şeffaf bir şekilde yapılması gerekir. Maalesef bunu Belediyelerde göremedik.  Belediye başkanı olduğumuz taktirde yönetim kadrolar olarak halkın kör kuruşuna sahip çıkmalıyız. Kaynakları etkin ve verimli olarak kullanarak vatandaşların hizmetlerine sunmalıyız.

SUSPUS OLDULAR

Belediye meclislerinde iktidar parti temsilcileri adeta suspus oldular. Yani hiç mi fikirleri yok?. Yoksa kendilerine verilen bir talimat mı var? Hiç birisi söz alıp ta şehrin sorunlarıyla alakalı bir konuyu gündeme getiremiyorlar. Bürokratlar neyi getiriyorsa önlerine kabul edip geçiriyorlar. Bizim MHP meclis üyelerimiz ise her konuda fikirlerini ve taleplerini meclis toplantılarda tartışıyorlar.

FONLARI KULLANABİLİRİZ

Biz proje ürettiğimizde Büyükşehir Belediyesinde hangi parti olursa olsun biz istediğimizi almasını biliriz. Kaldı ki öncelikli olarak biz kendi kaynaklarımızı kullanacağız. Şayet bizi aşan bir proje varsa bunları da Büyükşehir yapmakla mükelleftir. Büyükşehir’in bir yasası var. Vatandaşların haklarını hukuklarını hiç kimse keyfi olarak sınırlayamaz. Bunların hukuki alt zemini biliyoruz. Biz bunu her yerden söke söke alırız. Sadece Büyükşehir’den değil, çeşitli kurumların fonları var. Bu fonları araştırıp değerlendirebiliriz. Kültür, sanat, uluslar arası gibi fonlar var. Komisyon arkadaşlarımızla bir çalışma yapıp bu fonları kullanabiliriz.

SAKARYASPOR BİR MARKA TAKIMI

Hizmetlerin yanı sıra spor’a büyük önem vereceğiz. İlçemizin sınırlarına bağlı tüm spor kulüplerimize gerek malzeme yardımı gerekse yasal çerçevesinde diğer her türlü katkı sağlayacağız. Sakaryaspor bir marka takımı. Bu anlamda bir altyapı oluşturulması için var gücümüzle mücadele edeceğiz. “dedi. Saim İŞÇİ 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur