SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

ZAFER KAZAN TANK PALET İÇİN ORADAYDI9 Ocak 2019 - 15:01, Çarşamba


Tank Palet Fabrikasının özelleştirilmesine karşı başlatılan imza kampanyasına CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan’da destek verdi.

Tank Palet Fabrikasının özelleştirilmesine karşı çıkan Zafer Kazan başlatılan imza kampanyasına katılarak açıklamalarda bulundu.

İÇİM ACIYOR

Chp Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan; “Gerçekten içim acıyor. Göz göre göre fabrikalar bin bir bahane ile özelleştiriliyor ve belirsiz bir geleceğe teslim ediliyor. Kimi siyasi ve yetkililer ‘ne olacak rahat olun’ diyor kimisi ise ‘çekimser’ bir tutum ile bu sürece sessizce destek veriyor. Oysaki ülkeyi ayakta tutan vazgeçilmez bazı kurumlar ve değerler vardır. Yargı özelleştirilemez mesela, güvenlik ve ülke savunması özelleştirilemez. Savunma sanayiine ait böyle bir fabrikanın özelleştirilmesi vahimdir! Özelleştirilmiş bir fabrika kâr amacı içinde olan bir şirkettir artık. Oysaki Savunma Sanayii’ne ait böyle bir fabrika özelleştirme mantığına teslim edilemeyecek kadar önemli bir değerdir. Bu nedenle tüm Sakaryalı hemşerilerimizi ülkemizin ve Sakarya’mızın bu değerine sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur