SRT Yayın Akışı - 25.06.2019

HENDEK’TE YENİ HATLAR HİZMETTE10 Ocak 2019 - 14:54, Perşembe


Hendek’te her geçen yıl artan nüfusun ardından dolmuşlar yetersiz kalıyordu. Hendek Belediyesi tarafından yeni dolmuş hatları açılarak hizmet vermeye başladı.

Yeni oluşturulan Terminal-Çarşı-Küçük Sanayi dolmuş hattı Pazartesi gününden itibaren hizmete başladı. Yeni terminaldeki duraktan kalkış yapan Köprübaşı- Küçük Sanayi hattı dolmuşları Meydan, Ziya Gökalp, İtfaiye, Eski Düzce Caddesi-Köprübaşı istikametinden devam ederek Küçük Sanayiden dönüş yapacak. Yeni terminalden her gün sabah ilk dolmuş 07.30, son dolmuş ise 20.00 olarak belirlendi. Her yarım saatte bir dolmuş servisi sağlanacak olan hattın sivil fiyatı 2.25 tl, öğrenci ise 1.75 TL olduğu öğrenildi. Kadir KAZIN

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur