SRT Yayın Akışı - 22.04.2019

ÖNCELİK YAYANIN11 Şubat 2019 - 15:49, Pazartesi


Çamlıca Ortaokulu, Çamlıca İmam Hatip Ortaokulu ve Çamlıca İlkokulunun katılımı ile “Trafikte Yaya Önceliği Bilincinin Oluşturulması” etkinliği yapıldı.

Etkinlik kapsamında ilçe trafik jandarma ekipleri tarafından okul öğrencilerine yasa ile ilgili bilgilendirme ve broşür dağıtımı gerçekleşti.Akabinde tüm okul öğrencileri ve öğretmenleri nezaretinde ve güvenlik görevlilerinin yol emniyeti sağlamasıyla Hendek-Çamlıca yolu kapatıldı. Yaya geçidi üzerinde ve kenarlarında bekleyen öğrenciler jandarma ekipleri tarafından durdurulan araç şoförlerine görevli öğrenciler tarafından çikolata ve gül ikram edilip yasa maddesi hatırlatıldı. 

DİKKATLİ OLUNMALI

Kısa bir hatırlatmadan sonra yollarına devam eden sürücülerin de öğrencilere ve görevlilere teşekkür ederek yollarına devam ettiler. Eğitimin uzun süreçli bir dönüşümü kapsadığını söyleyen okul müdürü İbrahim Akın, yasa maddesinin geleceğin şoförleri olacak öğrencilerin ve ailelerinde şöför olan velilere ulaşmak için böyle bir faaliyet düzenlediklerini söyledi. Çamlıca İlkokulu Müdürü Hüseyin Karakuş da öğrencilere her ne kadar yasa maddesi olsa da yaya geçişleri olan yerlerden geçerken dikkatli olunması gerektiğini öğrencilere hatırlattı.Kadir KAZIN /HENDEK

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur