SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

BAŞKAN SOĞUKTAN 14 ŞUBATTA ANLAMLI ZİYARET15 Şubat 2019 - 11:33, Cuma


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaklaşık yarım asır önce evliliğe imza atan çiftleri ziyaret etti.

Bu kapsamda Necmettin ve Vasfiye HIRA çifti ile Rafet ve Ümmühan ÇELEBİ çiftini evlerinde ziyaret eden Başkan Soğuk, onların mutluluğu gençlerimize örnek olsun dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk 14 Şubat’ta anlamlı bir ziyaret yaptı. 41 yıl önce evliliğe imza atan Necmettin ve Vasfiye HIRA çifti ile 49 yıl önce evliliğe imza atan Rafet ve Ümmühan ÇELEBİ çiftini ilk evlilik yıllarına geri götürdü. O yılları fotoğraflarıyla birlikte birer nüsha haline getirerek çiftleri evlerinde ziyaret etti. İlk evlilik yıllarına geri dönen çiftler, bu güzel sürpriz karşısında oldukça duygulandılar. Bir belediye başkanının ilk kez kendilerini bu denli duygulandırdıklarını söyleyerek Başkan Soğuk’a teşekkür ettiler.

Yaklaşık yarım asırdır mutlu bir birliktelik sürdürmeyi başarabilen bu ailelerimizin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı gençlerimize örnek olsun diyen Başkan Soğuk, “mutluluğun sihirli anahtarı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Sabırdır, fedakârlıktır. Bunların olduğu yerde sevgi anlamlaşır ve ömür boyu sürer. Hayattaki zorluklara birlikte katlanmanın ve birbirlerine karşı saygı ve sevgiyle el ele verip her şeyin üstesinden gelinebileceğini bugün bizlere bir kez daha gösterdikleri için bu ailelerimize minnet ve saygılarımı sunuyorum. Rabbim kendilerine uzun ömürler versin.” Dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur