SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

TÜRKAV SAKARYA ŞUBESİ 2019'UN İLK İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ18 Şubat 2019 - 13:17, Pazartesi


Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şubesi 2019 yılının ilk istişare toplantısını 16 Şubat Cumartesi Günü Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı "Tolga Doğan" salonunda gerçekleştirdi.

Şehitler için yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı'nın ardından başlayan toplantıya; geçmiş döneme ait faaliyet raporunun ve bütçenin okunarak oylanması ve kabulü ile devam edildi. Toplantıda daha sonra vakıf üyeleri söz alarak görüş ve önerilerini sundular.

"YENİDEN GÖNÜL SEFERBELİĞİ"

Vakfın; MHP'nin kurucu genel başkanı "Başbuğ Alparslan Türkeş'in bir emaneti" olduğuna dikkat çeken üyeler, "Sakarya'da yeniden gönül seferbeliği başlatılmalıdır" fikrinde mutabık kalarak üyelerin aktif bir şekilde vakıf faaliyetlerine katılmalarının tesisi ve üye sayısının artıtılmasının gerektiğini belirttiler.

"ADIMIZDAN SÖZ ETİRECEĞİZ""

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Recai Ciran, TÜRKAV Genel Başkanlığı'na Ebubekir Korkmaz'ın gelmesiyle birlikte vakıf faaaliyetlerinin Türkiye çapında ivme kazandığını belirterek TÜRKAV'ın hem Türkiye genelinde hem de Sakarya'da adından daha sık söz ettireceğini kaydetti.

Vakfın 2019 yılında çeşitli organizasyonlar düzenleyerek tairihi ve toplumsal meselelere dikkat çekeceğini kaydeden Başkan Ciran, bu kapsamda ilk etkinliğin 3 Mart'ta düzenlenecek bir konferans ile Hocalı Katliamı'nı anmak olacağını bildirdi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur