SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

VATANDAŞ SARI KARTI HAZIRLAMIŞ BİLE19 Şubat 2019 - 15:43, Salı


İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Karasu’da halk pazarını gezdi. Vatandaşlar, çiftçi ve esnaf ile sohbet etti.

Sokağa adım attıkları andan itibaren toplumun her kesiminin şikayetlerini kendilerine anlatmaya başladığını ifade eden Uzm. Dr. Kolip, “Bunun böyle gitmeyeceğini herkes görüyor. Artık halkımızın canına tak etti. Çiftçilerimiz, esnafımız, vatandaşlarımızın hepsi Hükümete ciddi bir uyarıya hazırlanıyor. Vatandaş sarı kartını hazırlamış bile!” diye konuştu.

SIKINTILARI PAYLAŞACAĞIZ

Hayat pahalılığının herkesin belini büktüğünü, Sakaryalıların bugün, her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu da ifade eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Belediyelerin asli görevleri, vatandaşa ucuz kamusal hizmet üretmektir. Ulaşımı ucuzlatacağız. Öğrencilerimize ücretsiz ulaşım sağlayacağız. Suyu ucuzlatacağız. İhtiyaç sahipleri için ucuz konut üreteceğiz. Çiftçimize tohum, gübre, mazot destekleri vereceğiz. Pazarlama desteklerinde bulunacağız. Sıkıntılarımızı paylaşarak aşacağız.” dedi.

 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur