SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

DUMAN, ‘ERENLER’DE TARIMA DESTEK OLACAĞIZ’19 Şubat 2019 - 15:47, Salı


İYİ Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Şemsettin Duman, Erenler ilçesindeki tarımın yoğun olarak yapıldığı mahallelerde Tarım ve Hayvancılık Destek Ofisleri kuracaklarını söyledi. Duman, tarım ve hayvancılığa mutlaka destek olacağız” diye konuştu.

TARIM VE HAYVANCILIĞI DESTEKLEYECEĞİZ

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman, çalışmalarını sürdürüyor. Duman, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek’i ziyaret etti. Başkan adayı Duman, Erenlerde tarım potansiyelinin yüksek olduğunu belirterek, “Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte koordineli tarım ile ilgili önemli projeleri hayata geçireceğiz. Tarım ve hayvancılık Erenler ilçesi için çok önemli. Tarım ve Hayvancılık Destek Ofisleri açacağız. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çiftçilerimize gübre, tohum ve mazot destekleri vereceğiz” dedi.

ERENLER CANLANACAK, ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK

İYİ Partili Duman, daha sonra Erenler Berber Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu’nu da ziyaret etti. Erenler’deki yaşam kalitesini artıracaklarını ve Erenler’de yapacakları çalışmalar ile ilçeye canlılık geleceğini belirten Duman, “Bundan en fazla yararlanacak olanlar tabiî ki esnaflarımız olacak. Çoğu zaman siftah yapamadan akşam eve gitmek zorunda kalan esnaflarımıza desteklerimiz olacak.” Diye konuştu. Saim İŞÇİ

 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur