SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

BABAOĞLU BEKLENEN LİSTEYİ AÇIKLANDI19 Şubat 2019 - 16:18, Salı


BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediye meclis üyeleri adaylarını açıkladı.

Babaoğlu, “Zor bir karar süreci oldu. Ama neticede ortaya her kesimi kapsayıcı ve nitelikli bir liste çıktı. Listemizi oluştururken esnaf, doktor, avukat, yüksek mühendis, mali müşavir, ev hanımı, öğretmen gibi farklı meslek dallarından olması; farklı köy ve mahallelerden olması, farklı kültürlerden olması gibi değer ve zenginlik katacak birçok kriteri göz önünde bulundurduk” dedi.

İŞTE İSİMLER

Hüdaverdi Bahadır, Hızır Çağrı Güngör, Faruk Özel, Metin Polat, Ahmet Ay, Resul Küçük, Mustafa Karagüzel, Ayhan Güreli, Osman Çamur, Nigar Görüm, İbrahim Fındık, Mustafa Turnacı, Yüksel Kurtul,  Nusret Göç, Alper Atala, Savaş Yılmaz, Haluk Demirel, Esma Oruç, Burak Koç, Ahmet Göksel Akyurt, İlyas Kaan İnat ve Tarkan Öztekin. Kontenjan adayları ise Engin Yapıcı, Gökhan Bilgin ve Sayim Gürbüz.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur