SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

BİLGİ YARIŞMASI NEFES KESTİ19 Şubat 2019 - 16:39, Salı


Öğrencilerimizin hem gelişimlerini görmek hem de eğlenmelerini sağlamak için SAÜ Vakfı Özel Okullarında bilgi yarışması düzenlendi.5,6,7.sınıfların katıldığı yarışmaya her sınıftan üçer temsilci katıldı.

Büyük bir heyecanla izlenen bilgi yarışması sınıflar arası kıyasıya bir yarışa sahne oldu.Bilgi yarışmasında öğrencilerimize derslerde öğrendikleri bilgileri kullanarak yanıtlayabilecekleri genel kültür soruları ve güncel bilgilerini ölçecek sorular soruldu. Okul idaresi ve zümre öğretmenleri tarafından düzenlenen bu yarışma ile öğrencilerimiz hem yeni bilgiler edinme ve genel kültür bilgilerini artırma hem de keyifli zaman geçirme olanağı buldular. Sefa OKUMUŞ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur