SRT Yayın Akışı - 21.04.2019

İYİ PARTİ-CHP’NİN MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ BELLİ OLDU19 Şubat 2019 - 16:51, Salı


İyi Parti Serdivan’da CHP adayına rağmen liste çıkardı. CHP bazı ilçelerde meclis aday listesinde İyi Partili isimlerin yer aldığını açıklarken, İyi Parti bunu yalanladı.

YOĞUN GÜNDEM  

İyi Parti ile Millet İttifakı yapan CHP, Adapazarı, Serdivan, Kaynarca, Karapürçek, Karasu, Sapanca, Arifiye, Pamukova ve Söğütlü’de belediye meclis üyesi adaylarını belirleyere İl seçim kuruluna teslim etti. CHP bazı ilçelerde İyi Parti’li isimlerinde yer aldığı liste hazırladı. İyi Parti ise bu isimlerin kendileriyle alakası olmadığını açıkladı.  Serdivan’da Zafer Kazan’ı destekleyen İyi Parti, meclis aday listesi çıkardı. İşte o listeler..

 

ADAPAZARI

Başkan adayı (CHP)

İsmail Kılıç

 

1-Haluk Akbay

2-Haldun Demetoğlu

3-Serhat Erişir

4-Şayip Ür

5-Orhan Avcı

6-Ramazan Uzkan

7-Figen Akpak

8-Salih            Daldal

9-Birsen İçöz

10-Ramazan Aydın

11-Tuğba Sarı

12-Namık Nurcanlı

13-Hilal Avcı

14-Ferhan Üretmen

15-Nurbanu Oruç

16-Erol Tuna

17-Recep Acet

18-Vildan Yılmaz

19-İsmail Tarakcı

20-Ergin Mecit

21-Sıtkı Akça

22-Cengiz Cantav

23-Cihat Açıkgöz

24-İsmail Serdar Peksan

25-Nebahat Seyrek Gençel

26-Kayhan Köse

27-Uğur Demirtaş

28-Muharrem Tıkız

29-Suat Gezici

30-Busenaz Konyalı Albayrak

31-Engin Fasalı

32-Akın Aslan

33-Hüseyin Topaloğlu

 

Kontenjan:

Mücahit Bulan, Efrahim Dikmen,

Nemci Demirci, Sultan Seda Kendigel

 

**

 

 

SERDİVAN

Başkan adayı (CHP)

Zafer Kazan

 

1-Şaban Koludra

2-Feti Cin (İyi Parti)

3-Sabahattin Bayhan

4-Özcan Çetin(İyi Parti)

5-Sinan Bal

6-Erkan Yıldız(İyi Parti)

7-Vedat Gülden

8-Hüseyin Koç(İyi Parti)

9-Mehmet Semih Atalay

10-Mehmet Demir(İyi Parti)

11-Atilla Karahan

12-Murat Karalar(İyi Parti)

13-Gözde Nur Yıldız

14-Selda Sezgin

15-Yasin Sinan

16-Barış Durmaz

17-Lale Alanlar

18-Sema Başaran

19-İlhami Zor

20-Alev Nalan Akıcı

21-Berkcan Kaya

22-Haluk Karan

23-Canan Alpdoğan

24-Nihal Sevcan Atalar

25-Mehmet Orta

26-Özge Gezer

27-Mehmet Çataldere

28-Ragıp Aykut

 

 

Kontenjan:

Yeliz Aydın, Türkan Aktaş

ve Rasim Kurtuluş

 

 

**

 

KARASU

Başkan adayı (CHP)

Kerem Erksoy

 

1-Cüneyit Taşkın Ekşi

2-Mustafa İngenç

3-Şakir            Şen

4-Akın Çelik

5-Çetin Ülker

6-Mehmet Genç

7-Yahya Demirkaya

8-Ekrem Bayram

9-Vedat Cengiz

10-Aykut Süt

11-Mehmet Çabuk

12-İsmail Uğurluoğlu

13-Hayriye Topaloğlu

14-Meral Tahmaz

15-Maviş Fındık

16-Yusuf Demircioğlu

17-Gözde Ezgi Ülkü

18-Regaip Kurt

19-Ömer Ödül

20-Refik Yılmaz

21-Adem Özcan

22-Servettin Şirin

 

Kontenjan

Suat Köse, Nihal Kır ve Mehmet Küçüktekin

 

 

**

 

PAMUKOVA

Başkan adayı (CHP)

Hüseyin Eryiğit  

 

1-Emre Durmaz

2-Emel Atay

3-Taner Gökoğlu

4-Zekiye Çelik

5-İsa Şahinoğlu

6-Yusuf Aydın

7-Mevlüt Koştur

8-Neşet Er

9-Ahmet Teke

10-Mert Doğar

11-Volkan Yavaş

12-Ali Şengün

13-Elveda Çakır

Kontenjan :

Aykut Kaya, Bülent Demir

 

 

**

 

SÖĞÜTLÜ

Başkan adayı (CHP)

Ferda İlter

 

1-Hamit Kurtulmuş

2-Halit            Çiftçi

3-İlhami Ertaş

4-Bülent Çevik

5-Fatih            Bölükbaşı

6-Ali Özben

7-İsmail Turhan

8-Şerif Ali Savaş

9-Onur            Ünel

10-Turgay Kayar

 

Kontenjan:

Oğuzhan Genç

 

**

 

 

KARAPÜRÇEK

Başkan adayı (CHP)

Nizamettin Yıldız

 

1-Hakan Eren

2-Hızır Burnaz

3-Özgür Günbay

4-Fatih Yıldız

5-ibrahim Özdemir

6- Hayrettin Yıldız

7-Hüseyin Karahasan

8-Şenol Akbulut

9-Nadir Kayacan

10-Mesut Güneş

 

Kontenjan:

Abdurrahman Kaya

 

**

 

SAPANCA

Başkan adayı (CHP)

Cengiz Çiçek

 

1-Nihat Arda Şahin

2-Rüştü Bağdat

3-Şevki Burak Koç

4-Müjgan Gençer

5-Fatih Onbaş

6-Ayfer Adıyaman

7-Mustafa Kemal Demir

8-Melek Açelya Bilgin

9-Bahar Yıldız

10-Dilara Biricik

11-Ayşe Gülşah Şirin

12-Mert Kalyoncu

13-Barış Saylan  

 

Kontenjan:

Özden Özgenç ve Murat Yılmaz

 

**

 

 

KAYNARCA

Başkan adayı (CHP)

Nalan Akçay

 

1-Hidayet Yazıcı (İyi Parti)

2- Necdet Baydar

3-Emel Sertöz(İyi Parti)

4-Adlen Özoğlu

5-Türkan Alkan

6-Mehmet Çobanoğlu(İyi Parti)

7-Rüstem Kapısız

8-Nurettin Muzaç

9-Nurol Girgin

10-Burhan Güzelalp

11-Zeki Yoldaş

12-Resul Kösem

13-Fatih Temel

 

Kontenjan:

Yılmaz Yenilmez ve Hakan Karlıdağ

 

 

**

 

ARİFİYE

Başkan adayı (CHP)

Muzaffer Cebeci

 

1-Ferudun Adıyaman

2-Emin Demirgövde(İyi Parti)

3-Kemal Yıldırım

4-Cihan Uluğ(İyi Parti)

5-İlhan            Tunç

6-Güngör Baş(İyi Parti)

7-Nurten Uçar(İyi Parti)

8-Mustafa Kuru

9-Musa Kavak

10-Sadettin Mercan

11-İrfan Ömür(İyi Parti)

12-Mehmet Efe

13-Sabriye Özdemir

 

Kontenjan:

Songül Erdoğan ve Kasım Çolak

 

**

 

 

SERDİVAN

İyi Parti

Meclis

 

  1. Sedat Bıçakçı
  2. Şükrü Bilgin
  3. Abdullah Durak
  4. Melda Bahar
  5. Süleyman Binek
  6. Hayri Çelikbaş
  7. Metin Kaya
  8. Mürsel Yüksel
  9. Cüneyt Konya
  10. Recep Güvewn
  11. Özkan Koval
  12. Volkan Özyurt
  13. Metin Mutlu
  14. Mehmet Mutlu
  15. Ramazan Durmuş
  16. Dursun Durmuşhan
  17. Mehtap Çelebi
  18. Özcan Kocaman
  19. İsmail Akduman
  20. Melike İnoğlu
  21. Nihat Kaşka
  22. Mert Üstün
  23. Hakan Kaymakçı
  24. Ömer Faruk Yılmaz
  25. Emre Yıldız
  26.  

 

 

ADAPAZARI

Başkan adayı (İyi Parti)

Aydoğan Arslan

 

  1. Ahmet Özbudak
  2. Edip Serdip Dokumacı
  3. Ahmet Başaran
  4. Ahmet Bıçkıcı
  5. Türkel Ergül
  6. Hüseyin Akçalışkan
  7. Mahir Özgün
  8. Salih Eroğlu
  9. İsmail Zortul
  10. Necati Mercan
  11. Zafer Şen
  12. Zeki Kaya
  13. Muhterem Özkaya
  14. Nurdan Aygün
  15. Mertcan Esmeroğlu
  16. Metin Ayaz
  17. M. Hakan Esentürk
  18. Baki Tunç
  19. Savaş Bakar
  20. Mehmet Yazar
  21. Hakan Bahar
  22. Zekeriya Afacan
  23. İsmail Yılmaz
  24. Mehmet Yiğit Boyuneğmez
  25. İstek Ertik
  26. Neşe Akyürek Kral
  27. Hasan Can Şengül
  28. Tolga Baba
  29. Hasan Tahsin Sönmez
  30. Yılmaz Gül
  31. Bilge Yassıbaş
  32. Fahrettin Üzmez
  33.  Erol Pınar

 

GEYVE

Başkan adayı (İyi Parti)

Atilla Zeytinoğlu

 

  1. Enver Atasoy
  2. Bayram Güngör
  3. Kazım Mercan
  4. Gürkan Kar
  5. Aziz Tunç
  6. Ahmet Turan
  7. Yusuf Ömer Tetik
  8. İlhan Güler
  9. Hayriye Demirci
  10. Emin Kocaman
  11. İsmail Taşpınar
  12. Murat Şenol
  13. Necmi Özkan

 

TARAKLI

Başkan adayı (İyi Parti)

Mehmet Aydın

 

  1. Mehmet Türkdoğmuş
  2. İbrahim Çam
  3. İsmail Doğan
  4. Mehmet Esen
  5. İsa Esentepe
  6. İsmail Yanık
  7. İbrahim Uslu
  8. İsmail Başarır

 

FERİZLİ

Başkan adayı (İyi Parti)

Serhat Çiçek

 

  1. Rüştü Yüksek
  2. Hüseyin Deniz
  3. Abdullah Efiloğlu
  4. Necattin Ürdem
  5. Alim İskender
  6. Mustafa Sağdıç
  7. Aslıhan Aslantürk
  8. Ruhi Yağcı
  9. Lokman Haymana
  10. Sena Dönmez
  11. Hasan Ata
  12. Hasan Ülker
  13.  Hüseyin Kahraman

 

ERENLER

Başkan Adayı (İyi Parti)

Şemsettin Duman

 

  1. Özgür Paşaalioğlu
  2. Abdullah Erman
  3. Orhan Kabacan
  4. Yakup Özdemir
  5. İsmet Kalkan
  6. Rahim Çetinel
  7. Yalçın Meriç
  8. Recai Akgül
  9. Hatice Yılmaz
  10. Turgay Oktav
  11. Naci Gençoğlu
  12. Ayşe Yılmaz
  13. Bircan Tepe
  14. Yalçın Kaya
  15. Sevtap Nalbant
  16. Samet Bulut
  17. Ayten Şentürk
  18. Semra Gülen
  19. Haktan Bay
  20. Hasan Tahsin Sönmez
  21. Özer Arslan
  22. Yavuz Kibar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur