SRT Yayın Akışı - 21.05.2019

ESKİ ÖĞRENCİLERDEN, YENİ ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER11 Mart 2019 - 15:05, Pazartesi


Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri, mezunlarla yeni öğrencileri Geyve İnam Hatip Lisesi Konferans salonunda buluşturdu. Yeni öğrencilere tavsiyede bulunan eski öğrenciler, “Kendinize hedef belirleyin ve planlı çalışın siz de başarılı ol

Sağlık Meslek Lisesinden mezun olan Optisyen Hakan Bakır, Labatatuvar Teknisyeni Ali Güneş, Acil Hemşiresi Şule Kırkhan ve Acil Tıp Teknisyeni Sümeyye Candan yaptıkları konuşmalarda öğrencilik yıllarından ve ders çalışma yöntemlerinden bahsettiler.Öğrencilere yaptıkları işlerden çalışma şartlarından bilgi verdiler.

PLANLI ÇALIŞIN

"Bu bizim için hayal gibiydi. Aynı okuldan mezun olduk, yarın siz de burada bizim yerimizde olabilirsiniz. Kendinize hedef belirleyin ve planlı çalışın siz de başarılı olabilirsiniz" dedi. Programı sunan öğretmen Şeref Bulut: “Öğrencilerimi buralarda görmek beni gururlandırdı. “dedi. 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Öğretmen Gülçin Kalaycı, Şule Kırkhan ve Sümeyye Candan’a çiçek takdim edil. Okul Müdürü Metin Çil konuşmacılara teşekkür belgesi verirken; katılımcılara teşekkür etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur