SRT Yayın Akışı - 21.05.2019

Potanın Kralı SAÜ Vakfı15 Mart 2019 - 11:31, Cuma


Okul Sporları Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği ödül töreni ile sona erdi. Atatürk Spor Kompleksinde oynanan müsabakaların ardından sıralamaya giren okullar belli oldu.

Ödüller Takdim Edildi

Günün son müsabakasında Özel SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi, Şehit Erol Olçok Anadolu

Lisesini 50-23 mağlup etti. Şampiyon Özel SAÜ Vakfı Anadolu Lisesine ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel takdim etti. İl İkincisi olan Prof. Dr. T.Çiller MTA. Lisesine ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, üçüncü olan H.Zehra Akkoç Anadolu Lisesine ise ödüllerini Okul Sporları İl Temsilcisi İlhan Sütlü ve Basketbol İl Temsilcisi M.Memiş Güzeldal, dördüncü olan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesine ödüllerini, SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Tuncay Kabil ve Prof. Dr. T.Çiller MTAL Okul Müdürü Mithat Şahin birlikte takdim ettiler.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur