SRT Yayın Akışı - 20.06.2019

ÖZEL ÇOCUKLAR DEDEKTİFİ OLDU!15 Nisan 2019 - 15:41, Pazartesi


Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, trafik eğitiminde neşeli dakikalar geçirdi.

Kendine has eğitim yöntemiyle çocukların gönlünde kısa sürede yer edinen onların sempatisini kazanan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetlemede görev yapan Polis Memuru Murat Ünal, özel çocuklara trafik eğitimi verdi. Özel öğrencilerle birebir ilgilenen Ünal, eğitimde servis kuralları, güvenli geçiş yerleri, emniyet kemeri kullanımı ve diğer trafik kuralları konusunda bilgiler verdi.

AİLEMİN POLİSİ

Dağıtılan trafik polisi tişörtüyle ve kırmızı düdüklerle ailemin trafik polisi olan engel tanımayan özel yüreklerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Polis ağabeyleri ile neşeli sohbetleri komik anların yaşanmasına sebep oldu. Özel çocuklar eğitim sonrası polis ağabeylerinin Polis Haftasını kutladılar.

BİLİNÇLENMESİ ÇOK ÖNEMLİ

Okulun Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Deniz Yıldız yaptığı değerlendirmede: “Özel çocuklarımız yaşamının büyük bir bölümü trafikte geçiyor. O yüzden onların trafik kuralları konusunda bilinçlendirilmesi çok önemlidir. Çocuklarımızı sevindiren Murat Ünal beye çok teşekkür ediyorum. Sevinçleri gözlerinden okunuyordu. Değerli Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftalarını kutluyoruz’’ dedi. Simgenur BATIHAN

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur