SRT Yayın Akışı - 16.06.2019

GÖÇMENLER TOPLANDI15 Nisan 2019 - 15:43, Pazartesi


Sakarya Balkan Göçmenleri Yönetim Kurulu toplantısında 2018’de yapılan çalışmalar ve 2019 yaz sezonunda yapılacak etkinlikler konusunda değerlendirmede bulunuldu.

Şehirde bir restoranda gerçekleşen toplantıya Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın Medya Tanıtım Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu, Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Erinç Bilaloğlu ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

GÖNÜLDEN SEVMEK

Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Erdinç Bilaloğlu toplantıda dernek binasının yapımının devam ettiğini ve kısa sürede biteceğini açıkladı. Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basın Yayın Medya Tanıtım Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu da “Konfederasyonumuzun federasyonlarımızın da derneklerimizin çalışmalarını değerlendirip daha sonrada konfederasyon yönetiminde gündemler halinde değerlendiriyoruz. Dernekçilik sosyal hayatta insanları gönülden sevmekten geçer” dedi. İsmet KULAKSIZ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur