SRT Yayın Akışı - 06.06.2020
Son Dakika

BAŞKAN SARI PERSONELLE BİR ARAYA GELDİ18 Nisan 2019 - 16:18, Perşembe

Belediye personelleriyle mesai sonrası bir araya gelen Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı; “Karasu’muzda önümüzdeki beş yıl içerisinde sizlerin büyük gayreti ve özverisiyle büyük hizmetler gerçekleştireceğiz'' dedi

Personellerle tek tek tokalaşıp, sohbet eden Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı, Karasu’da önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde hayata geçireceğimiz yatırımlarda personellerin çok büyük emeklerinin olacağını söyledi.Karasu’nun her alanda örnek ilçe olması gerektiğini vurgulayan Başkan Sarı; “Karasu Belediyesi, kendi içinde dayanışma ruhunu üste seviyeye çıkartmış, sevgi ve saygının hakim olduğu, dayanışma ve yardımlaşma olgusunun her zaman canlı kaldığı büyük bir aile olmalıdır. Bu ailenin bir parçası olmak bizim adımıza olduğu gibi tüm personellerimiz için de gurur verici olmalıdır. Karasu’yu öncelikle bölgede ve ardından Türkiye’de örnek alınacak ilçe hüviyetine ulaştırmak adına hep birlikte disiplinli çalışma ilkesini benimsemeliyiz. Hayata geçireceğimiz bütün projelerin altında imzası bulunacak olan personellerimiz disiplin, saygı ve özverili çalışma başlıklarını asla unutmamalıdırlar” ifadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 252 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar