SRT Yayın Akışı - 23.07.2019

TED SAKARYA KOLEJİ’NE YOĞUN İLGİ DEVAM EDİYOR20 Nisan 2019 - 23:29, Cumartesi


2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı itibarıyla eğitim dönemine başlayacak olan TED Sakarya Koleji’ne yoğun ilgi devam ediyor.

YELDA ÖZEL GÖREVE BAŞLADI VE İLGİDEN MEMNUN

TED Ankara Koleji’nde uzun yıllar yöneticilik yaparak, Nisan ayı itibarıyla
TED Sakarya Koleji’nde okul müdür olarak göreve başlayan Yelda ÖZEL, Sakarya’nın TED kültürüne gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

KAYIT DÖNEMİ YOĞUN GEÇİYOR

Nisan sonu itibarıyla sona erecek olan erken kayıt dönemini oldukça yoğun geçirdiklerini belirten Yelda ÖZEL: “Kayıt çalışmalarımızın yanı sıra Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimimiz öğrencilerimizle görüşüp, eğitim dönemimiz öncesinde öğrencilerimizle ilgili raporlar hazırlıyorlar. dedi.

ÇOK HEYECANLIYIZ

Okul Müdürü Yelda ÖZEL: TED Okullarının 91 yıllık eğitim kültürünün Sakaryalı veliler tarafından benimsenmiş olması bizleri çok mutlu etti. Sakarya’nın geleceğini temsil edecek bireyleri TED kültürüyle yetiştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur