SRT Yayın Akışı - 23.07.2019

YETENEK ATÖLYELERİNİ GEZDİLER21 Nisan 2019 - 13:37, Pazar


Vakıf Okullarında öğrencilerin yetenekleri keşfetmek amacıyla kurulan yetenek atölyeleri, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım tarafından gezildi.

Vakıf Okulları Genel Müdürü  Kemal Sarı, eşliğinde incelenen maker, ahşap, seramik, kodlama atölyeleri ve zenginleştirilmiş kütüphane ve öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmeleri adına tüm imkânlarla oluşturulan atölyeler  misafirlerden tam not aldı. Bu tür Vakıf Okulları Genel Müdürü  Kemal Sarı yaratıcı atölyelerin Sakarya eğitiminde çığır açacağını belirterek, “ Her öğrencinin kendi müfredatı içinde saklıdır. Her öğrenci başlı başına bir yetenektir. Bu felsefeyle yaklaştığımız eğitim anlayışımızda yetenek atölyelerimizi faaliyete geçirmek biz Vakıf Okulları ailesini ziyadesiyle mutlu ediyor. İleride bu atölyelerde oluşturulan nadide eserlere imza atacağımıza eminiz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur