SRT Yayın Akışı - 23.07.2019

MUHTEŞEM YABANCI DİL GECESİ!21 Nisan 2019 - 13:51, Pazar


SAÜ Vakfı Okulları Yabancı Diller Zümresi tarafından düzenlenen Yabancı Diller Gecesi etkinliğinde öğrencilerin hazırladıkları şarkı ve oyunları Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi 'nde sergilediler.

Etkinliğe 2. sınıf öğrencilerimiz şarkılarıyla, 3 ve 4. sınıf öğrencilerin “Stone Soup” isimli oyunlarıyla, 5. sınıf öğrencilerin skeçleriyle, 6. Sınıf öğrencilerin “Alice in Wonderland” oyunlarıyla, lise öğrencileri de tiyatro oyunlarıyla katılım sağladılar.  Okuldan yapılan açıklamada, “Etkinlikte görev alan tüm öğrencilerimizi çalışmalarından ötürü tebrik ederiz. Etkinliğin yürütülmesindeki emekleri için tüm öğretmenlerimize ve katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz”  denildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur